Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Sprzątanie świata przez pracowników Urzędu Gminy

Ocena 0/5

W miniony weekend w Gmina Łaskarzew odbyła się akcja "Sprzątania Świata", która przyciągnęła uwagę nie tylko mieszkańców, ale także pracowników Urzędu Gminy Łaskarzew. 
Pracownicy Urzędu Gminy postanowili dołączyć się do inicjatywy i wzięli udział w sprzątaniu odcinka drogi pomiędzy kapliczką w miejscowości Izdebno-Kolonia, a Aleksandrowem. Cała akcja przebiegła sprawnie i efekty prac są już widoczne na zdjęciach poniżej. 
Dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu i mieszkańców, udało się zebrać mnóstwo śmieci. Wspólna praca przyniosła pozytywne efekty i sprawiła, że teren między Izdebno-Kolonią a Aleksandrowem prezentuje się teraz znacznie lepiej. W końcu droga zachwyca czystością.  
Akcja "Sprzątania Świata" była doskonałą okazją do pokazania, jak ważne jest dbanie o czystość naszego otoczenia i przestrzeganie zasad ekologii. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się sprawić, że fragment naszej gminy został oczyszczony, a przyroda może odetchnąć z ulgą.
Jesteśmy dumni z zaangażowania pracowników Urzędu Gminy i wszystkich mieszkańców, którzy wzięli do tej pory udział w akcji sprzątania. Dzięki takim inicjatywom możemy tworzyć lepsze i czystsze środowisko dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że ta akcja będzie inspiracją dla innych gmin i społeczności do podobnych działań.
Dziękujemy również Radnemu Gminy Łaskarzew Jackowi Wysockiemu za transport śmieci.
Mamy zamiar w najbliższym czasie powtórzyć akcję na odcinku kolejnej drogi na terenie naszej Gminy. 
Zachęcamy również do udziału sołectwa, które jeszcze nie wzięły udziału w akcji "Sprzątania Świata".

Galeria zdjęć

DSC_8136 DSC_8139 DSC_8141 DSC_8144 DSC_8147 DSC_8150 DSC_8151 DSC_8153 DSC_8155 DSC_8159 DSC_8160 DSC_8163 DSC_8164 DSC_8165 DSC_8166 DSC_8168 DSC_8171 DSC_8178 DSC_8183 DSC_8185 DSC_8186 DSC_8189 DSC_8190 DSC_8192 DSC_8193
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.