Logo Gminy Łaskarzew

Drugi kwartalny odczyt wodomierzy

Ocena 0/5

Uwaga Mieszkańcy Gminy Łaskarzew!

Od 2 czerwca rozpocznie się drugi kwartalny odczyt wodomierzy w naszej Gmina Łaskarzew.

Na podstawie pisemnego upoważnienia Wójta Gminy Łaskarzew z dnia 9 lutego  , upoważnieni inkasenci będą dokonywać odczytów w Waszych domach.

Prosimy o umożliwienie dostępu do wodomierzy.

Dziękujemy za współpracę!

Więcej informacji: https://laskarzew.pl/siec-wodociagowa-i-kanalizacyjna.html

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności